Hakkımızda

Victoreks Ltd. yılların getirdiği bilgi birikimi ile tıbbi flaster ve bandaj üretiminde AİDPLAST markası ile uluslararası bir marka olmayı amaçlamaktadır.
İhracat temelli vizyonun pazarda sürdürülebilirliğini sağlayabilmesi için toplam kalite yönetim felsefesini benimsemiştir. Böylece Victoreks müşteri memnuniyeti yoluyla uzun vadeli başarıyı amaçlayan, organizasyonun bütün üyelerine ve topluma yarar sağlayan bir yönetim yaklaşımını ilke edinmiş bulunmaktadır.

Victoreks, tescilli markası olan AİDPLAST markalı ürünlerin yansıra bu konuda uzman, seçilmiş kadrosu ile özel markalı (private label) ürün üretiminde de müşterilerine hizmet vermektedir. Üretilen ürünlerin içinde; Her türlü tıbbi flasterler, Steril Yara Örtüleri, Steril Göz Pedleri, Steril I.V.Kanül bantları, Yarabantları, Kapsikumlu Delikli Yakı, Elastik Bandajlar ve Sargı Bezleri yer almaktadır.

Victoreks, uluslararası standartlara göre üretim, depolama, laboratuvar ve idari departmanların yer aldığı 5800 m² kapalı alandaki modern tesisinde faaliyet göstermektedir. Üst düzey hijyen koşulları, yüksek iş sağlığı ve işçi güvenliği ile sürdürülebilir üretim politikasına sahiptir. Teknolojik alt yapısı ve yüksek üretim kapasitesiyle faaliyet gösterdiği alanda Türkiye’nin en güçlü üreticileri arasında yer almaktadır.

Vizyonumuz

Sektöre yüksek kalitede ürün ve hizmet sunarak bu alanda söz sahibi olmak.

Misyonumuz

Ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşteri beklentilerini üst seviyede karşılamak.